SERWIS BLACHARSKO LAKIERNICZY

Usługi świadczone w serwisie blacharsko-lakierniczym DECAR:

reparer-ma-carrosserie2-reparation-700x382-apr.jpg
 • naprawy uszkodzeń nadwozi większego zakresu na urządzeniu wyrównawczym BLACKHAWK
 • lakierowanie farbami rozcieńczanymi wodą STANDOX z wykorzystaniem komputerem wspieranego przygotowania kolorów dla wszelkich marek samochodów
 • naprawy nadwozi mniejszego zakresu bez lakierowania
 • wymianę szkieł przednich
 • doradztwo i pomoc dla klienta podczas negocjacji z zakładem ubezpieczeń
 • możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego

Serwis blacharsko-lakierniczy

Jako autoryzowany koncesjoner Dacia zapewniamy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy najnowszej generacji maszynami i narzędziami do obsługi samochodów, wysoko wykwalifikowanym, doświadczonym personelem oraz wiedzą zdobytą na przestrzeni wielu lat świadczenia usług. Serwis blacharsko lakierniczy Dacia to miejsce, gdzie używamy wyłącznie części oryginalnych i postępujemy zgodnie z procedurami rekomendowanymi przez producenta. Dzięki temu, po wizycie w naszym serwisie auto utrzyma poziom techniczny, jak sprzed zdarzenia drogowego.

Serwis blacharski Dacia Warszawa - zakres usług

Wyjeżdżając z parkingu porysowałeś auto? Twój samochód zderzył się na drodze z innym pojazdem? A może wpadłeś w poślizg na oblodzonej jezdni w Warszawie i naprawy wymaga przednia część pojazdu? Nie musisz już się martwić tymi kwestiami. Wszystkie realizowane przez nas naprawy blacharskie mają za cel odtworzenie bryły pojazdu Dacia sprzed kolizji. Nasza blacharnia i serwis lakierniczy Dacia są obecne na rynku od wielu lat i przez ten czas obsłużyły setki klientów.

Oferujemy między innymi:

 • naprawy uszkodzeń nadwozi większego zakresu na urządzeniu wyrównawczym BLACKHAWK,
 • lakierowanie farbami rozcieńczanymi wodą STANDOX z wykorzystaniem komputerowo wspieranego przygotowania kolorów dla wszelkich modeli samochodów,
 • naprawy nadwozi mniejszego zakresu bez lakierowania,
 • wymianę szkieł przednich,
 • doradztwo i pomoc dla klienta podczas negocjacji z zakładem ubezpieczeń,
 • samochód zastępczy na czas naprawy.

Serwis lakierniczy Dacia Warszawa

Naprawy lakiernicze Dacia wykonujemy z dbałością o każdy szczegół. Stosujemy wyłącznie atestowane lakiery, dzięki czemu samochody prezentują się nienagannie. Posiadamy własne komory lakiernicze, ramy naprawcze oraz inne akcesoria specyficzne dla tego typu usług. Zależy nam na zmaksymalizowaniu komfortu świadczonych usług oraz zadowoleniu klienta, dlatego wprowadziliśmy do naszego warsztatu procedury oparte o zasadę zrównoważonego rozwoju. Nasza blacharnia Dacia korzysta z materiałów, które w minimalny sposób oddziałują na środowisko naturalne. Minimalizujemy ilość wykorzystywanego plastiku i powstających odpadów, a dzięki ciągłemu podnoszeniu kompetencji naszej kadry, z każdym rokiem wdrażamy też inne nowinki proekologiczne.

Dacia Warszawa blacharstwo - ubezpieczenie i samochód zastępczy

W trosce o wygodę naszych klientów, Decar umożliwia dokonanie zgłoszenia szkody bezpośrednio w zakładzie. Dzięki temu wszelkie formalności związane z ubezpieczeniem skrócone są do niezbędnego minimum. W wielu przypadkach daje to szanse na bezgotówkowe rozliczenie kosztów napraw. Przy trudnych i skomplikowanych zabiegach renowacji, gwarantujemy możliwość skorzystania z auta zastępczego. To wygodne rozwiązanie, umożliwiające odbycie dalszej podróży, niezależnie od okoliczności wystąpienia stłuczki.
Decar Warszawa - wiele korzyści w jednym miejscu
W Warszawie i okolicach każdego dnia dochodzi do dużej ilości wypadków i kolizji samochodowych. Dla wielu osób jest to powód do zdenerwowania i stresu. Pomagamy naszym Klientom zminimalizować te negatywne doświadczenia. Decar to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, których głównym celem jest zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usługi. Na podstawie bogatego doświadczenia możemy zapewnić, że samochód po kolizji naprawiony w naszym warsztacie, zostanie oddany w stanie nienagannym technicznie i estetycznie.

Co nas wyróżnia?

 • Kompleksowe podejście - niezależnie czy mówimy o otarciu, czy poważnej stłuczce, Decar zajmie się odpowiednimi naprawami blacharskimi i serwisem lakierniczym.
 • Ubezpieczenie - formalności redukujemy do minimum i zapewniamy możliwość skorzystania z bezgotówkowego rozliczenia napraw.
 • Auto zastępcze - uszkodzenie pojazdu wcale nie musi utrudniać życia. Auta zastępcze to opcja na kontynuowanie podróży, nawet w przypadku konieczności pozostawienia własnego samochodu w warsztacie.